Mardin Lojistik, ürün ve malzemeler ihtiyaç duyulan yere istenilen zaman zarfında temin edilmesidir. Herhangi bir sektörde üretim faaliyeti içeren firmalar lojistik destek olmadan ürünlerini veya malzemelerini belirli bir yerden başa bir yere taşıyamazlar. Lojistik nakliye ve eşya depolama, ambalajlama gibi birçok hizmetleri de barındırmaktadır. Üretici firmalar malzemelerini belirli bir yerden başka bir yere götürmek için kendi jojistik filosunu kurabilir. Ancak lojistik hizmeti işletme sorumluluğu oldukça zordur. Araçların konumlanması ve işletilmesi ihtiyaçların karşılanması en uygun maliyetle idare edilmesi oldukça zordur.
Mardin Nakliyat olarak kurumumuz Türkiye’ nin birçok ilinde Lojistik hizmet sağlamaktadır. Firmamız günümüzde lojistik anlamda gelişen teknoloji ve yöntemleri takip ederek lojistik nakliye lider firmalardandır. Filomuzda bulunan en yeni araçlarımız ile uzun mesafelerde lojistik hizmeti güvenle ve hızlı bir şekilde sağlamaktayız. Lojistik nakliye için kuruduğumuz merkezimiz ile araçlarımızla devamlı irtibat halindeyiz. Ayrıca araçlarımızda bulunan GPRS cihazları ile araçlarımız devamlı takip edilmekte olası bir kazaya veya olumsuz duruma karşı anında müdahale etmekteyiz.
Lojistik sektörün lider firmalarından biri olan Mardin nakliyat firmamız lojistik dalda gümrük hizmetleri ve ulaşımda en kısa sürede teslimat ile bu zamana dek birçok referans edinmiştir. Firmamız sizlerden gelen referanslar doğrultusunda çeşitli hizmetler sağlamıştır. Her türlü lojistik hizmet ve depolama için firmamızı arayarak bilgi alabilir görüş ve öneride bulunabilirsiniz.

Leave a Comment