Mardin Nakliyat olarak Türkiye’nin tüm illerine düzenlediğimiz seferlerimiz ile kısmi, parça eşyalarınızı güvenle taşımaktayız. Firmamızda bulunan parça eşyalar için uygun dizayn edilmiş kabinleri daha küçük olan araçlarımız ile haftalık seferler düzenlemekteyiz. Bu sayede parça eşyalarınızı çok daha uygun fiyata taşımaktayız. Parça eşya taşıma hizmeti almak için en az birkaç parçadan oluşan eşyanız olması gerekmemektedir. Her türlü beyaz eşyalarınız, vitrinleriniz, koltuklarınız vb. birçok parça eşyanızın taşınma hizmetini firmamız güvencesi ile alabilirsiniz.

Mardin Nakliyat olarak firmamız ayrıca parça eşya taşımı içinde ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Taşınacak parça eşyalarınızın adeti ve cinsi ekspertiz personelimiz tarafından nakliye öncesi incelenir. Buna göre uygun araç tahsisi ve taşıma metotları belirlenir. Ayrıca değerli parça eşyalarınız için nakliye hizmeti boyunca güvenle sigortalanır.
Parça eşyası taşınması gereken siz değerli müşterilerimize bire bir görüşerek uygun bir zaman zarfında en uygun fiyat seçenekleri ile profesyonel bir şekilde taşımaktayız. Mardin Evden Eve Nakliyat olarak kurumumuz parça eşya taşıma hizmetini diğer hizmetlerde olduğu gibi aynı ölçüde özenle gerçekleştirmekteyiz. Parça eşyalar yazlık ev eşyalarınız, öğrenci eşyası, çeyiz eşyası, bekar eşyası, salon takımı veya koltuk takımı gibi birçok eşyadan oluşabilmektedir. Firmamız gerek duyulduğu takdirde parça eşyalarınızı depolarımızda da muhafaza edebilmektedir. Parça eşyalarınız için eğer halihazırda bir yeriniz olmadığı takdirde dilediğimiz zaman kadar depolarımızda muhafaza edebilirsiniz.
Parça eşya taşıma hizmeti almak için Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizi arayarak veya taşınacak eşya listenizi bize bildirerek fiyat alabilir, görüş ve öneride bulunabilirsiniz.

Leave a Comment